Dni Innowacji Markem-Imaje 2020

przez admin

Mamy przyjemność zaprosić Państwa na pierwszą edycję Dni Innowacji Markem-Imaje! 30 seminariów internetowych w kilku językach od 19 października do 18 grudnia! Tego nie można przegapić. 

W Markem-Imaje rozwijamy się dzięki ciągłym innowacjom i wzbogacaniu naszego portfolio, aby oferować najlepsze możliwe rozwiązania do zadań związanych z oznakowaniem i identyfikacją Państwa produktów oraz wyzwaniami z tym związanymi.
 
Dlatego z przyjemnością zapraszamy na nasze seminaria internetowe Dni Innowacji, które potrwają od października do grudnia 2020 r. i obejmą szeroki zakres tematów, od innowacji produktowych w drukarkach atramentowych małych znaków i druku termotransferowym, po rozwiązania znakowania na końcówkach linii pakujących, od kodowania puszek z napojami do optymalizacji procesów przy pomocy oprogramowania i usług zdalnych.

Aby ugościć uczestników z  różnych stref czasowych, oferujemy różne terminy i przedziały godzinowe w języku angielskim, hiszpańskim, francuskim i chińskim.

Prosimy kliknąć poniższy link, aby zobaczyć pełny harmonogram webinariów, dowiedzieć się więcej na każdy temat i zarejestrować się na sesję, w której chcecie Państwo wziąć udział. Zapraszamy do przekazania zaproszenia członkom swojego zespołu!

Czekamy na Państwa na naszych sesjach, a także zapraszamy do zaglądania na kolejne wirtualne wydarzenia!

 

tl_files/zdjecia/AKTUALNOSCI/Coleman_Dni_Innowacji.png

 

Wróć