Interfejs produkcyjny 2200

przez admin

Interfejs produkcyjny 2200 Markem-Imaje

Interfejs produkcyjny serii 2200 zaprojektowany został z myślą o zakładach produkcyjnych, które wymagają dokładnego etykietowania kartonów i paczek przy minimalnym stopniu zależności od operatora.

tl_files/zdjecia/AKTUALNOSCI/Interfejs Produkcyjny 2200_MI.jpg

To prosty, intuicyjny kolorowy panel operatora z możliwością przechowywania zaprojektowanych etykiet i wywoływania ich do druku, co minimalizuje czas rozpoczęcia produkcji. Zapewni lepszą użyteczność w miejscu pracy systemu drukująco-etykietującego 2200 i informacje zwrotne, zwiększając autonomię linii i jeszcze bardziej podnosząc ogólną wydajność linii produkcyjnej.

Bezpieczne środowisko znacznie zmniejsza ryzyko nieprawidłowego oznakowania produktów, co z kolei może skutkować potencjalnym przestojem linii i koniecznością wycofania produktów z powodu ludzkiego błędu.

Dostępne są dwie wersje – standardowy Interfejs Produkcyjny 2200 do sterowania jedną drukarką 2200 lub wersja zaawansowana umożliwiająca obsługę urządzeń zewnętrznych i sieci dla maksymalnie dwóch drukarek 2200 działających oddzielnie lub połączonych w celu zapewnienia back up’u.  

6 powodów, dla których warto wyposażyć drukarkę 2200 w Interfejs Produkcyjny:

1. Prosty w użyciu – dzięki wyraźnej wizualnej informacji zwrotnej, ekran dotykowy pokazuje dokładnie, jak dane będą wyglądać na etykiecie.

Łatwy w użyciu Interfejs Produkcyjny 2200

2. Prosta interakcja -  łatwo wybieraj etykiety z lokalnie przechowywanych danych lub ze zdalnego źródła, dodawaj zmienne ręcznie lub ponownie ze zdalnych źródeł danych produkcyjnych.

Prosta interakcja z użytkownikiem

3. Proste wskazówki – ostrzeżenia i alerty można łatwo wyświetlać w języku polskim, co pozwala na proste i szybkie rozwiązywanie problemów, bez konieczności wyszukiwania złożonych kodów błędów.

tl_files/zdjecia/AKTUALNOSCI/Interfejs produkcyjny 2200_3.jpg

4. Twórz i przesyłaj etykiety bez problemu – zawartość etykiety można tworzyć na oddzielnym, centralnie sterowanym komputerze. Przesyłanie etykiet jest bezpiecznie chronione i zarezerwowane dla osoby z uprawnieniami przełożonego.

tl_files/zdjecia/AKTUALNOSCI/Interfejs produkcyjny 2200_4.jpg

 

5. Prosta kontrola drukarek – steruj dowolnie skonfigurowaną drukarka 2200  - jedną, dwiema, pracującymi w parze, zsynchronizowanymi lub autonomicznymi.

tl_files/zdjecia/AKTUALNOSCI/Interfejs produkcyjny 2200_dwie drukarki.jpg 

6. Prosta kontrola danych – rozszerz i dodawaj dane automatycznie.

tl_files/zdjecia/AKTUALNOSCI/Interfejs produkcyjny 2200_6.jpg

 

Zobacz, jak szybko i łatwo rozpoczniesz pracę z Interfejsem Produkcyjnym 2200 

 tl_files/zdjecia/AKTUALNOSCI/Interfejs produkcyjny 2200_uruchomienie.jpg

 

Obejrzyj prezentację produktu na video

Więcej informacji na temat urządzeń do druku i etykietowania kartonów i palet znajdziesz tutaj.

Wróć