Nowa drukarka atramentowa 9750

przez admin

Markem-Imaje, globalny dostawca kompleksowych rozwiązań w zakresie łańcucha dostaw oraz przemysłowych systemów znakowania i kodowania, ogłosił globalne wprowadzenie na rynek drukarki 9750 do ciągłego druku atramentowego.

Ponieważ druk atramentowy świętuje swoje czterdzieste urodziny, model 9750 opiera się na czterdziestu latach doskonałości firmy Markem-Imaje w zakresie drukarek atramentowych do druku ciągłego i wprowadza nową generację urządzeń, które są w wstanie zapewnić wydajne kodowanie, w tym komunikaty tekstowe do pięciu wierszy, logo i wysokiej rozdzielczości kody 1D i 2D na szerokiej gamie opakowań.

tl_files/zdjecia/PRODUKTY/Drukarki atramentowe malych znakow 9000/Nadruk_QR_2.png

Wyposażona w rozwiązania będące wynikiem zaawansowanych B&R wspieranych sprawdzonymi procesami i metodami przemysłowymi, drukarka 9750 została opracowana w oparciu o koncepcję Intelli’Desig firmy Markem-Imaje. Zaprojektowano ją, aby zmaksymalizować czas pracy bez przestojów i utrzymać najwyższy poziom wydajności nawet w najbardziej wymagających środowiskach i przy najwyższych poziomach przepustowości. Inżynierowie i zespoły projektowe Markem-Imaje opracowali 9750, aby zapewnić zoptymalizowany całkowity koszt posiadania (TCO) i ogólną efektywność sprzętu (OEE), jednocześnie przyczyniając się do realizacji celów klienta w zakresie zrównoważonego rozwoju.

tl_files/zdjecia/PRODUKTY/Drukarki atramentowe malych znakow 9000/9750_inkjet.jpg

Oparty na najnowszych innowacjach, unikalny system Intelli’Inks firmy Markem-Imaje zapewnia, że 9750 gwarantuje optymalną wydajność i elastyczność podczas znakowania różnych materiałów opakowaniowych. Tymczasem technologia kontroli prędkości strugi (Jet Speed Control) automatycznie dostosowuje zmienne atramentu i drukarki, aby zapewnić prawidłowe położenie kropli, jakość i spójność kodu.

Zrównoważony rozwój u podstaw, proces Intelli’Design w 9750 i portfolio rygorystycznie opracowanych formuł atramentów, w tym atramentów na bazie alkoholu, na bazie wody i bez MEK’u w szerokiej gamie kolorów, pomagają zmniejszyć zużycie materiałów eksploatacyjnych i lotnych związków organicznych (LZO) nawet o 50%, poprawiając jednocześnie bezpieczeństwo i samopoczucie operatora.

Modułowy system Intelli’Swap w 9750 oznacza, że klienci mogą wymieniać pojedyncze części, które wymagają wymiany, a nie cały blok, co zmniejsza zarówno ilość odpadów, jak i koszty. Bezkonkurencyjny tryb oszczędzania materiałów eksploatacyjnych dodatkowo zmniejsza zużycie i ilość odpadów nawet o 60%.

tl_files/zdjecia/PRODUKTY/Drukarki atramentowe malych znakow 9000/9750_kod QR_1.jpg

Nowoczesny, 10-calowy interfejs użytkownika w stylu smartfona sprawia, że 9750 jest jedną z najprostszych w obsłudze drukarek na rynku. Oprócz solidnej, przemysłowej obudowy w całości wykonanej ze stali nierdzewnej w klasie IP-56, drukarka 9750 jest przystosowana do Przemysłu 4.0, dzięki czemu można ją łatwo zintegrować z dowolną linią produkcyjną.

„Markem-Imaje zyskało reputację prawdziwego innowatora w ciągłym druku atramentowym” – powiedział Rémy Fontanet, kierownik ds. marketingu produktów Markem-Imaje. „9750 to kolejny krok naprzód w technologii atramentowej. Jest to całkowicie nowoczesna drukarka poparta czterdziestoma latami innowacji i oparta na najbardziej rygorystycznych standardach produkcyjnych. Bez względu na to, na jakim etapie wdrażania technologii się znajdujesz lub jak wysokie są Twoje wymagania, 9750 zabezpieczy Twoją inwestycję, zapewniając wyjątkową wydajność i łatwość użytkowania, jednocześnie wspierając realizację zobowiązań w zakresie zrównoważonego rozwoju”.

tl_files/zdjecia/PRODUKTY/Drukarki atramentowe malych znakow 9000/9750_ekran_dotykowy_10cali.jpg

Aktualnie klienci, którzy ją przetestowali, chwalili nową drukarkę atramentową. Jérôme Vaglienti, kierownik utrzymania ruchu w firmie SOFIC we Francji, jednego z wiodących producentów materiałów chirurgicznych i medycznych, mówi o 9750: „Zapewnia kody, których potrzebowaliśmy na bardzo małych powierzchniach. Jest niezwykle łatwa w użyciu dzięki nowemu, bardzo responsywnemu interfejsowi użytkownika. Wydłużone okresy międzyserwisowe przekładają się na dłuższy czas pracy bez przestojów”.

Oprogramowanie Packaging Intelligence Suite™ wspierane w drukarce 9750 umożliwia dokładne, inteligentne i zoptymalizowane tworzenie komunikatów oraz zarządzanie danymi w całej fabryce ze zdalnej lokalizacji. Zapewnia to większą dokładność i wydajność.

tl_files/zdjecia/AKTUALNOSCI/Email-signature-CIJ-40yr-celebration-animated-HQ.gif

 

Wróć