Nowa ekonomiczna drukarka inkjet 9330

przez admin

Nowa drukarka 9330

Nowa ekonomiczna drukarka inkjet dla małych i średnich przedsiębiorstw

Najnowsza drukarka została specjalnie zaprojektowana, aby sprostać potrzebom małych i średnich firm, zarówno jeśli chodzi o wysoką jakość znakowania, jego opłacalność jak i bezproblemowość. Drukarka zaprojektowana do pracy przy niskich i średnich obciążeniach (4.4 m/s), jest nie tylko prosta w obsłudze i konserwacji, ale też potrafi łatwo dostosować się do zmian w wielkości produkcji. Przeznaczona do wielu gałęzi przemysłu, z klasą ochrony na poziomie IP55, znajduje zastosowanie w wielu aplikacjach.

Każdy producent zobowiązany jest oznakować swój produkt takimi informacjami jak np. data przydatności czy nr partii. Zapewnienie odpowiedniej jakości takiego nadruku jest kluczowe dla firmy, bowiem niezawodna czytelność zakodowanych informacji w czasie całego cyklu życia produktu, ma znaczący wpływ na identyfikowalność produktu, zarządzanie zapasami czy reputację marki. Znalezienie drukarki wydajnej, prostej w obsłudze, w przystępnej cenie i jednocześnie takiej, która sprosta przyszłym wyzwaniom pojawiającym się wraz z rozwojem firmy, bywa niekiedy sporym wzywaniem dla małych i średnich przedsiębiorstw. 9330 wychodzi naprzeciw tym oczekiwaniom. Dzięki użytej technologii zapewnia najlepszą w swojej klasie wydajność i jakość, niezależnie od środowiska produkcyjnego, bez konieczności szerokiego wewnętrznego wsparcia technicznego.

Obsługa przyjazna dla użytkownika

Łatwa w instalacji, obsłudze i konserwacji, nowa 9330 może pracować wszędzie, dzięki swojej obudowie ze stali nierdzewnej z ochroną klasy IP55 oraz automatycznemu systemowi czyszczenia głowicy, który sprawia, że każde uruchomienie jest proste i szybkie. Wszystko, co trzeba zrobić, aby zacząć drukować, nawet po tygodniach przestoju, to po prostu podłączyć urządzenie do prądu. Ta cecha sprawia, że ​​drukarka jest szczególnie przydatna w produkcji sezonowej, na przykład przy znakowaniu owoców i warzyw.

Konserwacja drukarki jest prosta dzięki technologii Intelli’Swap, umożliwiającej wymianę obwodu atramentowego M6 w czasie nie dłuższym niż sześć minut, czysto, bez marnowania materiałów eksploatacyjnych. Wystarczy, że operator jednym kliknięciem, przy pomocy dołączonego prostego narzędzia, włoży nowy M6’ do drukarki.

Ekonomiczna, najlepsza w swojej klasie wydajność i jakość

9330 może drukować długo, nieprzerwanie aż 8 000 godzin, bez konieczności wykonania prewencyjnego przeglądu. Codzienny koszt użytkowania drukarki jest niski, dzięki zastosowanemu układowi hydraulicznemu najnowszej generacji, który pomaga zmniejszyć zużycie rozcieńczalnika nawet o 50%, w porównaniu z konkurencyjnymi modelami w tej kategorii, przy pracy w 20 0C.

Dodatkową przewagą 9330 jest szerokie portfolio Intelli’Ink, zapewniające użytkownikom znaczną elastyczność podczas znakowania na różnych materiałach, a także optymalne znakowanie poprzez maksymalizację dostosowania atramentu do rodzaju opakowania. Dostępny jest nawet tusz niezawierający MEK’u, w standardowej cenie, co ułatwia dostawy, zgodność oraz kwestie związane z bezpieczeństwem. Ponadto, model 9330 wyposażony jest w inteligentny system materiałów eksploatacyjnych, który nie wymaga konfiguracji i zapobiega kosztownym błędom operatora, wynikającym z pomyłek związanych z kartridżami z tuszem i rozcieńczalnikiem.

Jakość nadruku jest zawsze gwarantowana technologią Intelli’Jet, automatycznie dostosowującą ciśnienie atramentu w urządzeniu. Czujnik prędkości strugi wykrywa temperaturę otoczenia i prędkość specjalnie naładowanych kropli, dostosowując prędkość strugi do prędkości referencyjnej atramentu, tym samym zapewniając prawidłowe, między każdym nadrukiem, położenie kropli, jakość oraz spójność kodu.

Długofalowe rozwiązanie

Odpowiednia dla pojedynczej linii jak i rozbudowanej produkcji, drukarka 9330 wychodzi naprzeciw potrzebom małych i średnich firm, potrafiąc drukować proste, podstawowe kody jak i sprawdzając się w bardziej zaawansowanych aplikacjach, dostosowując się do zmieniających się potrzeb rozwijającego się przedsiębiorstwa. Znakowanie na szerokiej gamie podłoży, w tym na tworzywach sztucznych, kartonie, metalu, folii, papierze i szkle, 9330 jest gotowa sprostać wyzwaniom produkcyjnym teraz i w przyszłości.

9330 z łatwością łączy się z wiodącym na rynku systemem zarządzania informacjami CoLOS®, który umożliwia zarządzanie kilkoma urządzeniami kodującymi za pośrednictwem jednego komputera, tym samym maksymalizując wydajność oraz dokładność na wielu liniach.

Stałą, doskonałą jakość znakowania zapewnia szeroka oferta usług posprzedażowych, obejmująca zestawy części zamiennych, rozwiązania w zakresie materiałów eksploatacyjnych, plany serwisowe, w tym pakiety rozruchowe, umowy przedłużonej gwarancji, programy szybkiej wymiany części oraz umowy all-inclusive.


Aby uzyskać dodatkowe informacje, odwiedź:  stronę produktu 9330 bądź stronę producenta Markem-Imaje 

 

9330 video

Wróć