IXOR

Nowa głowica etykietująca IXOR

przez admin

Cab IXOR to nowa i szybka głowica etykietująca, łatwa do integracji z maszynami pakującymi. IXOR został zaprojektowany z myślą o zoptymalizowaniu procesu etykietowania na liniach produkcyjnych, poprawiając tym samym wydajność tego procesu.

cab IXOR może zostać zintegrowany w trybie in-line, dzięki czemu uprzednio wydrukowane etykiety zostaną szybko i dokładnie zaaplikowane na produkt lub opakowanie. Jednostka sterująca jest połączona z urządzeniem, dlatego oddzielna jednostka sterownicza nie jest wymagana do kompleksowej obsługi IXOR-a. Urządzenie jest w różnych rozmiarach, zarówno dla użytkowników praworęcznych, jak i leworęcznych. Maksymalny rozmiar rolki z etykietami samoprzylepnymi to 410 milimetrów.

IXOR

Głowica IXOR – zalety

IXOR posiada szeroką możliwość łączenia się z innymi urządzeniami. Interfejs LAN i WLAN pozwala na połączenie głowicy etykietującej z systemami kontrolującymi produkcję w zakładzie. Specjalna aplikacja dołączona do oprogramowania umożliwia obsługiwanie aplikatora etykiet za pomocą smartfonu, tabletu albo komputera osobistego.

Cab IXOR oferuje swoim użytkownikom intuicyjny interfejs, kolorowy 3,5 calowy wyświetlacz LCD, szybkie tworzenie kopii zapasowych oraz gamę akcesoriów.

Wróć