Pakujesz produkty w folię? Ten webinar jest dla Ciebie!

przez admin

Kodowanie staje się coraz bardziej wszechstronne, umożliwiając producentom drukowanie szerszego zakresu zmiennych informacji o produktach, jak numery partii, daty ważności, kody QR i listy składników.
Zwiększone oczekiwania w zakresie identyfikowalności i monitorowania produktów oznaczają, że nieczytelne, brakujące lub nieprawidłowe kody mogą powodować zerwanie łańcuchów dostaw, pociągając za sobą znaczne koszty finansowe i utratę reputacji marki. 
Dołącz do nas, aby poznać siedem sprawdzonych, kluczowych wskazówek jak zapewnić trwałe, wysokiej jakości kody na elastycznych opakowaniach foliowych! 

Markem-Imaje, globalny lider w technologii termotransferowego druku na linii, od 1992 r. dostarcza rozwiązania TTO do zakładów produkcyjnych na całym świecie; rozwijając z pasją i stale unowocześniając swoje produkty, dzieli się z Państwem swoją wiedzą i bogatym doświadczeniem, prezentując metody i sposoby, dzięki którym podniosą Państwo efektywność produkcji, wzmocnią reputację marki i zapewnią pełną identyfikowalność swojego produktu na przestrzeni całego łańcucha dostaw.

Webinar poprowadzą specjaliści z Markem-Imaje związani z kategorią termotransferowego druku na linii (TTO) - menedżer ds. marketingu produktu oraz menedżer ds. produktów i usług posprzedażnych. 
Spotkanie on-line odbędzie się w dwóch sesjach do wyboru, czas trwania 1 godz. 

 

"7 sposobów na ulepszenie kodowania elastycznych opakowań foliowych"

22 KWIETNIA

1 sesja - start godz. 10.00

2 sesja - start godz. 17.00

Zapisz się teraz poprzez link  https://form.jotform.com/210813429551048

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!

Wróć