Pamiętaj o odpowiednim zabezpieczeniu sprzętu na czas przestoju

przez coleman

Informacja dla pracowników utrzymania ruchu firm planujących postój zakładów produkcyjnych w ramach działań profilaktycznych związanych z koronawirusem.

W trosce o odpowiednie zabezpieczenie używanego przez Państwa sprzętu wyprodukowanego przez firmę Markem-Imaje, przypominamy o podjęciu odpowiednich działań ochronnych. W przypadku planowanych przestojów zakładów należy pamiętać o właściwym przygotowaniu drukarek ink-jet do postoju.

W obecnej dynamicznie zmieniającej się sytuacji związanej z globalnymi działaniami w walce z zagrożeniem chorobą COVID-19, wiele firm przygotowuje się do zatrzymania linii i wstrzymania produkcji. Wychodząc naprzeciw potrzebie należytego zabezpieczenia maszyn podczas dłuższego postoju, podpowiadamy, jakie niezbędne czynności zabezpieczające należy wykonać, aby uniknąć zniszczenia sprzętu, np. zaschnięcia atramentu wewnątrz układów hydraulicznych, co może skutkować koniecznością bardzo kosztownych napraw.

W poniższych plikach znajdą Państwo procedury płukania drukarek przed postojem powyżej 15 dni. W przypadku postoju trwającego powyżej 8 tygodni należy procedurę powtórzyć.

W razie pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Tel: +48 725 004 005

Email: serwis@coleman.pl

 

Pliki do pobrania:

Wróć