Aktualności

Kongres Supply Chain 2020

Supply Chain to kongres poświęcony zagadnieniom związanym z łańcuchem dostaw. W tym roku — 9 września, spotkanie logistyków odbędzie się on-line.

Więcej...

Wirtualne Targi Przemysłowe 2020

W dniach 27-31 lipca 2020 roku bierzemy udział w wydarzeniu organizowanym przez Służby Utrzymania Ruchu – Wirtualne Targi Przemysłowe.

Więcej...

Coleman International z Brylantem Polskiej Gospodarki 2019

W 2020 roku Coleman International znalazł się w rankingu Brylanty Polskiej Gospodarki 2019. W bieżącym roku tytuł Brylant Polskiej Gospodarki 2019 uzyskało 3501 firm z siedzibą w Warszawie, których wartość rynkowa wyniosła więcej niż 10 mln zł. Firmy zostały wybrane spośród 56 456 polskich przedsiębiorstw.

Więcej...

Wirtualny Interpack Markem – Imaje

Mimo że tegoroczna edycja targów Interpack 2020 została przełożona, zapraszamy na wirtualne targi Interpack, organizowane przez naszego producenta, firmę Markem – Imaje, które odbędą się w dniach 11 – 29 maja 2020.

Więcej...

Pamiętaj o odpowiednim zabezpieczeniu sprzętu na czas przestoju

Informacja dla pracowników utrzymania ruchu firm planujących postój zakładów produkcyjnych w ramach działań profilaktycznych związanych z koronawirusem.

 

Więcej...

9029

9029: Zrób więcej za mniej i produkuj na najwyższych obrotach

Mamy przyjemność zaprezentować nasze najnowsze rozwiązanie – drukarkę atramentową małych znaków 9029. Nowa drukarka CJI 9029 została zaprojektowana do średnich lub niskich obciążeń. Pozwala znakować produkty, nawet do 8 tysięcy godzin.

Więcej...

Ogólnopolskie Szkolenie Służb Utrzymania Ruchu

Już niedługo, 22-23 października, w hotelu Poznańskim w Luboniu, będziemy uczestniczyć w 9 edycji praktycznych Warsztatów Utrzymania Ruchu. Pomożemy Państwu zapoznać się z tajnikami przeprowadzania transformacji w dziale Utrzymania Ruchu, zwłaszcza w obszarach: Rotacji pracowników - Wymiany międzypokoleniowej - Wdrażaniu nowych koncepcji UR - Implementacji systemów IT.

Więcej...

IXOR

Nowa głowica etykietująca IXOR

Cab IXOR to nowa i szybka głowica etykietująca, łatwa do integracji z maszynami pakującymi. IXOR został zaprojektowany z myślą o zoptymalizowaniu procesu etykietowania na liniach produkcyjnych, poprawiając tym samym wydajność tego procesu.

Więcej...

Trwałe znakowanie laserowe

Polecamy Państwu XENO1 - nowoczesny, kompaktowy laser włóknowy do znakowania pojedynczych komponentów lub serii, części, podzespołów, narzędzi i in. produktów wykonanych z metalu ... więcej

Więcej...

Nowy atrament mikropigmentowy żółty już dostępny

Dostępny jest nowy atrament żółty półpigmentowy Markem-Imaje, przeznaczony do znakowania na ciemnych powierzchniach.

Więcej...

Zmiana adresu i telefonu Coleman International


tel. 725 004 005; sprzedaż urządzeń 885 050 778; serwis 885 050 779.  Nowy adres więcej...

Więcej...