Aktualności

Pamiętaj o odpowiednim zabezpieczeniu sprzętu na czas przestoju

Informacja dla pracowników utrzymania ruchu firm planujących postój zakładów produkcyjnych w ramach działań profilaktycznych związanych z koronawirusem.

 

Więcej...

9029

9029: Zrób więcej za mniej i produkuj na najwyższych obrotach

Mamy przyjemność zaprezentować nasze najnowsze rozwiązanie – drukarkę atramentową małych znaków 9029. Nowa drukarka CJI 9029 została zaprojektowana do średnich lub niskich obciążeń. Pozwala znakować produkty, nawet do 8 tysięcy godzin.

Więcej...

Ogólnopolskie Szkolenie Służb Utrzymania Ruchu

Już niedługo, 22-23 października, w hotelu Poznańskim w Luboniu, będziemy uczestniczyć w 9 edycji praktycznych Warsztatów Utrzymania Ruchu. Pomożemy Państwu zapoznać się z tajnikami przeprowadzania transformacji w dziale Utrzymania Ruchu, zwłaszcza w obszarach: Rotacji pracowników - Wymiany międzypokoleniowej - Wdrażaniu nowych koncepcji UR - Implementacji systemów IT.

Więcej...

IXOR

Nowa głowica etykietująca IXOR

Cab IXOR to nowa i szybka głowica etykietująca, łatwa do integracji z maszynami pakującymi. IXOR został zaprojektowany z myślą o zoptymalizowaniu procesu etykietowania na liniach produkcyjnych, poprawiając tym samym wydajność tego procesu.

Więcej...

Trwałe znakowanie laserowe

Polecamy Państwu XENO1 - nowoczesny, kompaktowy laser włóknowy do znakowania pojedynczych komponentów lub serii, części, podzespołów, narzędzi i in. produktów wykonanych z metalu ... więcej

Więcej...

Nowy atrament mikropigmentowy żółty już dostępny

Dostępny jest nowy atrament żółty półpigmentowy Markem-Imaje, przeznaczony do znakowania na ciemnych powierzchniach.

Więcej...

Zmiana adresu i telefonu Coleman International


tel. 725 004 005; sprzedaż urządzeń 885 050 778; serwis 885 050 779.  Nowy adres więcej...

Więcej...