Inteligentne znakowanie kartonów

Inteligentne znakowanie kartonów

Odkryj nagrodzone za innowacyjność rozwiązanie do etykietowania.

Jako lider w branży, Markem-Imaje czuje się w obowiązku, aby ciągle wprowadzać innowacje i dostarczać na rynek przełomowe technologie, by móc lepiej spełniać Twoje wymagania w zakresie etykietowania – bez względu na to, jak są trudne.

Dzięki zastrzeżonej konstrukcji i kilku opatentowanym technologiom, najnowocześniejszy aplikator eTouch-S dla serii 2200 wykorzystuje wiodącą na rynku innowację firmy Markem-Imaje, łącząc wyjątkową wydajność z najwyższym poziomem bezpieczeństwa eksploatacji.

Dzięki doskonałości tego innowacyjnego rozwiązania i jego szerokim możliwościom rozwiązującym liczne problemy związane z etykietowaniem, eTouch-S zdobył nagrodę PPMA 2022 za „Innowację w maszynach pakujących”. Jurorzy branżowi PPMA Group powiedzieli: „Markem-Imaje zrobiło na nas wrażenie, ponieważ spełnia wszystkie kryteria- oszczędność kosztów, produktywność, bezpieczeństwo, innowacyjność i efektywność”.

Spraw, aby etykietowanie było bezpieczniejsze, inteligentniejsze i prostsze niż kiedykolwiek wcześniej.

Zapewnienie najwyższego standardu bezpieczeństwa – w pełni zgodny z normą EN-4510. Brak ryzyka eksploatacyjnego i brak konieczności stosowania osłon, nawet przy ekstremalnych prędkościach.

Sztuczna inteligencja dla większej wydajności – unikalna technologia SoftTouch zapewnia bardzo dokładne znakowanie opakowań o różnych rozmiarach, bez zbędnego wysiłku i zmniejszenia wydajności.

Mniejszy wpływ na środowisko – do zastosowań z wykorzystaniem aplikatorów dociskowych nie jest wymagane sprężone powietrze z zakładu. Zmniejsz zużycie powietrza do 95% w trybie nadmuchu dzięki zaawansowanej stopie etykietującej EcoFlow.

Zaprojektowane do dokładnego etykietowania przy minimalnym zużyciu zasobów fabryki.

Innowacyjny aplikator eTouch-S to preferowane rozwiązanie do etykietowania opakowań zbiorczych, które zapewnia kody kreskowe klasy „A” zgodne z normą GS1 na wszystkich typach opakowań z tektury falistej i folii termokurczliwej, tackach i paczkach.

Przełomowa innowacja dostępna tylko w Markem-Imaje.

Zapytaj o prezentację urządzenia.