Podsumowanie targów Warsaw Industry

Podsumowanie targów Warsaw Industry

Listopadowe targi innowacyjnych rozwiązań dla przemysłu Warsaw Industry Week za nami. Jak informuje organizator, tegoroczną, szóstą edycję odwiedziło ponad 16 tys. gości, a swoją ofertę na powierzchni 40 tys. mzaprezentowało prawie 300 wystawców, zajmując dwie hale ekspozycyjne.

Na naszym stoisku pokazaliśmy przekrojową ofertę drukarek przemysłowych do znakowania i etykietowania produktów i opakowań zbiorczych, m.in.

– drukarki inkjet Markem-Imaje, m.in. najnowszy model 9750, do nadruków dat, serii, kodów 2D i innych informacji zmiennych na produktach 

– lasery znakujące – CO2 Markem-Imaje do nadruków na szkle, papierze, malowanym metalu, model C150 oraz laser włóknowy CAB, model XENO1 –  stanowiskowy, kompaktowy laser do znakowania części z tworzyw, metalu i in.

– systemy drukująco-etykietujące do etykietowania produktów – model Hermes Q firmy CAB oraz 2200 Markem-Imaje do etykietowania kartonów zbiorczych

– drukarki etykiet i kodów kreskowych firmy CAB, model SQUIX, EOS oraz podejniki etykiet VS.

Pokazaliśmy również, jak przy pomocy oprogramowania CoLOS można zarządzać bazą wydruków i urządzeń z centralnego komputera.

Tegoroczna forma prezentacji naszych drukarek przemysłowych wzbudziła duże zainteresowanie odwiedzających :). Kolejka elektryczna w skali G z lokomotywą LGB Santa-Fe przejeżdzała przez kolejne stacje znakowania – inkjet, laser, etykietowanie – pokazując proces nadruku z wykorzystaniem poszczególnych technologii. 

Bardzo dziękujemy wszystkim za wizytę na stoisku i zainteresowanie naszą ofertą, już dziś zapraszamy Państwa na przyszły rok.