Branże

Dużo mówi się o odpowiednim etykietowaniu produktów, jednak często zapominamy o tym, że poszczególne branże wymagają często różnych rozwiązań, ułatwiających pracę związaną z drukiem i tworzeniem etykiet, a także automatyzują procesy przemysłowe.

Drukarki oraz etykieciarki przemysłowe przydają się w niemal wszystkich gałęziach przemysłu. Z ich funkcjonalności korzystają między innymi firmy kosmetyczne, farmaceutyczne, meblowe czy budowlane. Urządzenia tego rodzaju są bardzo wszechstronne – umożliwiają nie tylko oznaczenie produktów, lecz również naniesie nadruków na koperty adresowe lub inne przedmioty (inwentaryzacja) czy opakowania, z których korzysta firma.

Etykieciarki i drukarki przemysłowe oferowane przez Coleman

W Coleman dostarczamy przemysłowe rozwiązania znakowania i etykietowania do wszystkich branż. Uwzględniamy przy tym specyficzne wymagania poszczególnych branż i środowisk produkcyjnych. Dzięki naszym rozwiązaniom etykietowanie produktów stanie się znacznie szybsze i bardziej efektywne.

W naszej ofercie znajdziesz zarówno drukarki, jak i etykieciarki przemysłowe, a także drukarko-etykieciarki. W Coleman oferujemy rozwiązania idealnie dopasowane do potrzeb naszych Klientów. Proponowane przez nas urządzenia, narzędzia i oprogramowania świetnie spiszą się nie tylko w niewielkim sklepie, ale również na wielkich halach produkcyjnych.

  • Drukarki ink jet oraz systemy drukująco-etykietujące Markem-Imaje to drukarki przemysłowe. Oferujemy kompletną gamę innowacyjnych, łatwych w obsłudze urządzeń dla każdej aplikacji znakowania lub kodowania.

  • Etykieciarki cab (drukarki etykiet i kodów kreskowych oraz drukarko-etykieciarki) to modele przeznaczone zarówno dla przemysłu jak też do biura, sklepu, magazynu czy apteki. Bogaty wybór, wiele możliwości.

  • Etykieciarki Avery Dennison (automatyczne aplikatory etykiet na linie produkcyjne) to doskonałe rozwiązania dla przemysłu. Szybkie, precyzyjne, niezawodne, o solidnej konstrukcji, sprawdzą się w najcięższych warunkach produkcyjnych.

 

 

Multimedia

Znakowanie rur - drukarka 9232E w Polypipe