Markem-Imaje 9750 Nowość!

Innowacyjna przemysłowa drukarka atramentowa Markem-Imaje 9750, zaprojektowana dla linii produkcyjnych o średniej i dużej wydajności, upraszcza obsługę, przyczynia się do zrównoważonego rozwoju i zwiększa wygodę dzięki cyfryzacji.

 

Parametry

Drukarki przemysłowe Markem-Imaje 9750 do ciągłego druku atramentowego odpowiadają na większość potrzeb przemysłowych, od czarnego znakowania lub rozwiązań do kontrastowych kodów, po atramenty do bezpośredniego kontaktu z żywnością. Ich solidność, skrupulatnie sprawdzana za pomocą najnowocześniejszych metod przemysłowych, wprowadza na rynek prawdziwą wartość innowacji dzięki zwiększonej łatwości użytkowania, funkcjom wspierającym cele zrównoważonego rozwoju i jeszcze większej wygodzie cyfrowej.

  • Drukuje do 5 wierszy
  • Głowica G (rozdzielczość druku 71 dpi) lub M (rozdzielczość druku 115 dpi)
  • Prędkość druku do 6,6 m/s
  • Czcionka od 5 do 32 pkt
  • Wysokość znaków od 1,2 mm do 11,2 mm
  • Szeroki wybór kodów kreskowych 1- i 2-wymiarowych

Opis

Twoje wyzwania

Szukasz prawdziwej wartości innowacji dzięki sprawdzonej technologii znakowania, która może ewoluować, aby sprostać zmieniającym się wymaganiom Twoich klientów, zapewniając jednocześnie niezawodną wydajność, wysoki poziom zrównoważonego rozwoju i zoptymalizowany całkowity koszt posiadania (TCO). Rozwiązanie musi być kwalifikowane za pomocą najnowocześniejszych metod dostępnych obecnie na rynku, aby zapewnić wydajne kodowanie pozwalające na niezawodną identyfikację produktu na szerokiej gamie opakowań, widoczność łańcucha dostaw i łatwe codzienne operacje.

Nasze rozwiązanie

Zasada Markem-Imaje 9750 Intelli’Design® obejmuje najlepsze z przeszłych, obecnych i przyszłych ulepszeń, dzięki czemu możesz łatwo dostosować się do zmieniających się potrzeb rynku. Skrupulatnie zaprojektowana i kwalifikowana przy użyciu najnowocześniejszych metod, drukarka 9750 wprowadza ulepszenia technologiczne, które maksymalizują czas pracy bez przestojów, minimalizują konserwację i upraszczają codzienne operacje obsługowe.

9750 zapewnia przejrzyste, konfigurowalne i identyfikowalne kody, w tym 2D, QR i DotCods, które spełniają rosnące wymagania klientów w zakresie widoczności łańcucha dostaw. Zmniejszone zużycie materiałów eksploatacyjnych do 50%, wraz z szeroką gamą atramentów, przygotowuje grunt pod ulepszone, przyjazne dla środowiska rozwiązanie do znakowania oraz redukcję emisji lotnych związków organicznych (VOC). Szeroka oferta atramentów niezawierających MEK’u dostępna jest dla wszystkich typów opakowań, kształtów i rozmiarów, a nawet do aplikacji wymagających wysokich prędkości.

Kluczowe korzyści

Nasze innowacyjne atrybuty technologiczne 9750 zapewniają niezrównane korzyści, w tym łatwość użytkowania, zrównoważony rozwój i cyfrową wygodę. Oprócz modułowości i zastosowanej technologii Intelli’Swap®, która usprawnia mechanikę do wymiennych modułów, nie musisz już wymieniać wszystkich bloków, co zmniejsza ilość odpadów i ułatwia konserwację lub naprawę. System Intelli’Ink® zapewnia optymalną wydajność drukarki i elastyczność podczas znakowania różnych materiałów opakowaniowych. Kontrola prędkości strugi automatycznie dostosowuje zmienne atramentu i drukarki, aby zapewnić prawidłowe położenie kropli, jakość i spójność kodu…za każdym razem. Cyfrowe atrybuty drukarki, w tym zdalna diagnostyka, umożliwiają analizę predykcyjną, a tym samym pomagają zmaksymalizować czas pracy bez przestojów i osiągnąć cele OEE (Całkowita Efektywność Sprzętu). Integracja w połączonym środowisku 4.0 staje się prosta dzięki szybkiemu, konfigurowalnemu, 24-stykowemu interfejsowi.

 

[nbsp] Obejrzyj film o 9750 - przejdź tu.

Wróć