Firma

Coleman International w ciągu ostatnich kilkunastu lat stał się znaczącym dostawcą przemysłowych systemów do znakowania produktów, od wyrobów jednostkowych poprzez opakowania zbiorcze i palety.

  • kilkunastoletnie doświadczenie na rynku systemów znakujących i etykietujących
  • bogata oferta urządzeń światowych producentów
  • szeroki wybór materiałów eksploatacyjnych do znakowania różnorodnych podłoży, w różnych kolorach
  • specjalistyczne oprogramowanie wspierające pracę urządzeń i usprawniające proces znakowania
  • kompleksowa obsługa obejmująca: fachowe doradztwo przed wyborem urządzenia i w trakcie użytkowania, wdrożenie rozwiązania oraz sprawny i profesjonalny serwis w czasie gwarancji jak i w okresie pogwarancyjnym
  • szkolenia dopasowane pod Klienta
  • wykwalifikowany i doświadczony zespół pracowników
Coleman w ciągu ostatnich kilkunastu lat stał się znaczącym dostawcą przemysłowych systemów do znakowania i etykietowania.

Naszym celem jest:

  • zapewnienie pełnego spektrum najwyższej klasy urządzeń i usług, dostosowanych do zróżnicowanych potrzeb w zakresie znakowania i etykietowania

  • wprowadzanie technologicznych innowacji

  • nawiązanie i podtrzymywanie partnerskich relacji z Klientami

 

Z przyjemnością informujemy, że nasza firma  znalazła się w gronie laureatów kolejnej, XVIII edycji Gazel Biznesu 2017  - rankingu najbardziej dynamicznych małych i średnich firm.

 

 

Nasi główni partnerzy to:

Markem-Imaje - firma należąca do Grupy Dover, jeden z wiodących światowych producentów rozwiązań w znakowaniu i etykietowaniu, z ponad 95-letnim doświadczeniem. Zatrudnia  ponad 2800 pracowników, w tym ponad 300 inżynierów w centrach Research&Development. Posiada 33 przedstawicielstwa na całym świecie. Obecna jest w ponad 120 krajach. Technologie Markem-Imaje obejmują pełen zakres produktów i usług, związanych ze znakowaniem i etykietowaniem: drukarki etykiet, drukarki inkjet małych i dużych znaków, lasery, drukarki termo-transferowe, etykieciarki oraz systemy do etykietowania palet.

Firma Markem-Imaje z końcem roku 2014 przyznała nam status "Premier Partner" oraz "Official Partner", potwierdzając tym samym najwyższą jakość współpracy i partnerstwa biznesowego. Markem-Imaje Polska we wszystkich przemysłowych branżach reprezentowana jest przez Coleman International.

Premier Partner Markem-Imaje tl_files/zdjecia/O NAS i FIRMA/official partner.jpg

Novexx Solutions GmbH (daw. Avery Dennison) - wiodący dostawca termotransferowych drukarek etykiet, systemów drukująco-etykietujących, etykieciarek oraz urządzeń RFID do druku, programowania i skanowania etykiet RFID, zapewniających optymalne rozwiązanie dla różnorodnych aplikacji. Firma zatrudnia ponad 30 000 pracowników w ponad 200 centrach produkcyjnych i dystrybucyjnych, w ponad 60 krajach.

CAB GmbH - lider innowacji w zakresie drukarek etykiet i etykietowania produktów. Firma założona w 1975 r. w Niemczech przez pana Aleksandra Bardutzky'ego i jego trzech przyjaciół, po dziś dzień jest firmą rodzinną, posiada centrum produkcyjne w mieście Sömmerda, zajmuje się rozwojem i produkcją drukarek etykiet, aplikatorów, systemów drukująco-etykietujących. Dzięki doświadczonej kadrze inżynierów, wdrażanym innowacjom oraz stosowaniu wysokiej jakości materiałów w urządzeniach (98% elementów mechanicznych w drukarkach i systemach etykietujących powstaje w fabryce CAB) , produkty CAB cieszą się uznaniem u przedstawicieli wielu wymagających branż przemysłowych - przemysłu motoryzacyjnego, elektronicznego, chemicznego, lotniczego itp. W 2015 r. zatrudnienie w CAB przekracza 300 osób, firma obecna jest na światowym rynku poprzez 7 przedstawicielstw oraz 820 dystrybutorów.

Producenci

Znakowanie, oznaczanie i etykietowanie Znakowanie produktów jednostkowych i opakowań zbiorczych; drukarki etykiet CAB Etykietowanie kartonów i palet; aplikatory etykiet Novexx daw. Avery Dennison