Etykieciarki

CAB
Etykieciarka CAB IXOR
Etykieciarka IXOR to pierwszy wybór, jeśli etykiety samoprzylepne muszą być nakładane na produkt w dużych ilościach, szybko i dokładnie, zaró...

Nasza firma Coleman International działa na polskim rynku od 1992 roku. Specjalizujemy się w dostarczaniu najwyższej jakości urządzeń drukujących i etykietujących do fabryk i zakładów wytwórczych. W ofercie przedsiębiorstwa możesz znaleźć m.in. nowoczesny sprzęt do etykiet samoprzylepnych.

Wybór odpowiedniej etykieciarki automatycznej do zastosowań przemysłowych jest wyzwaniem dla producenta. Wymaga profesjonalnej wiedzy i znajomości procesów technologicznych oraz wymagań konkretnej aplikacji. Dlatego warto skorzystać z naszej profesjonalnej pomocy przy podejmowaniu ostatecznej decyzji co do zakupu konkretnego urządzenia.

Estetyczna, dobrze zaprojektowana, precyzyjnie zaaplikowana etykieta samoprzylepna świadczy o profesjonalnym podejściu firmy i przekłada się na zaufanie klientów. Urządzenia do nanoszenia etykiet muszą działać wydajnie oraz precyzyjnie. Powinny być również niezwykle wytrzymałe, odporne na trudne warunki przemysłowe takie jak pył, wilgoć i inne szkodliwe czynniki. W naszej ofercie znajdziesz automatyczne etykieciarki przemysłowe sprawdzające się w wielu sektorach i umożliwiające znakowanie i etykietowanie produktów o zróżnicowanych powierzchniach oraz kształtach. Z naszych rozwiązań korzystają zarówno duże globalne korporacje, jak i drobni, lokalni przedsiębiorcy i wytwórcy.

Etykieciarki przemysłowe – idealne rozwiązanie dla fabryk

Dlaczego warto zainwestować w dostępne u nas urządzenia do naklejania samoprzylepnych etykiet? Musisz mieć świadomość, że regularne wykorzystywanie tego typu sprzętu przynosi firmie szereg korzyści. Do najważniejszych z nich można zaliczyć:

  • automatyzację – etykieciarka przemysłowa usprawnia proces znakowania produktów i opakowań, eliminując ręczne naklejanie etykiet; automatyczne naklejanie etykiety zapewnia szybkość i precyzję aplikacji etykiety na produkt
  • bezpieczeństwo – etykieciarki przemysłowe do naklejania etykiet samoprzylepnych zapewniają pełną ochronę oznaczanego produktu poprzez aplikowanie etykiet przy zastosowaniu odpowiednio wyważonej siły nacisku;
  • wydajność – modele, które oferujemy, są przystosowane do pracy ciągłej; znacznie przyspieszają proces etykietowania; etykieciarki automatyczne świetnie sprawdzają się przy znakowaniu artykułów w trakcie ich przemieszczania na taśmie.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Jesteśmy przekonani, że nabyte u nas etykieciarki do etykiet samoprzylepnych doskonale spełnią wszystkie Twoje oczekiwania.

Czytaj więcej