Termiczne drukarki atramentowe

Termiczne drukarki atramentowe drukują w wysokiej rozdzielczości na opakowaniach kartonowych. Dzięki kartridżowym wkładom atramentowym ze zintegrowaną głowiczką drukującąi (HP) urządzenie wymaga minimum uwagi. Daje dużą elastyczność i możliwości druku, od prostych komunikatów zawierających tekst, nr serii, datę, po złożone, z grafiką, kodem kreskowym lub 2D. Niezależna pracy głowiczek drukujących pozwala na łączenie różnych kolorów w jednym komunikacie. Jest chętnie stosowane w branży spożywczej, farmaceutycznej, kosmetycznej, zarówno na szybkich, jak i wolniejszych liniach produkcyjnych.

Markem-Imaje 1050 oraz 1200 to termiczne drukarki atramentowe do nadruków w wysokiej rozdzielczości na opakowaniach jednostkowych i zbiorczych. Drukują nawet na bardzo szybkich liniach produkcyjnych (do 201 m/min), zapewniając przy tym nadruk wysokiej jakości. Regulacja rozdzielczości co 1 pkt, max 600 x 600 dpi umożliwia dostosowanie jakości wydruku do wymogów linii produkcyjnej

  • termiczne drukarki atramentowe do nadruków w wysokiej rozdzielczości max 600×600 dpi
  • drukowanie: kodów kreskowych 1D i 2D, daty przydatności, nr partii czy zmiany, znaków logo, tekstów alfanumerycznych;
  • nie wymaga serwisowania
  • wysokiej jakości nadruk nawet przy dużych prędkościach linii produkcyjnej (max 201 m/min)
  • atramenty do różnych powierzchni – porowatych i nieporowatych; czarne i kolorowe
  • wiele opcji głowic w zależności od wysokości nadruku – od 12,7 – 50,8 mm (model 1050) lub 50,8 – 203 mm (model 1200).


Rozwiązania dla każdej branży, przy niskich i średnich wydajnościach. Dla linii o wysokich wydajnościach polecamy drukarki 5800.