Markem-Imaje

Globalny dostawca inteligentnych systemów identyfikacji produktów

Markem-Imaje dostarcza inteligentne systemy identyfikacji i monitorowania produktów oraz świadczy usługi i konsultacje w zakresie zapewnienia zakładom produkcyjnym dostępu do informacji w całym łańcuchu dostaw, chroniąc autentyczność i bezpieczeństwo produktu oraz umożliwiając jego monitorowanie. Markem-Imaje oferuje najbardziej wszechstronne portfolio systemów do znakowania i kodowania, które mogą zostać łatwo zintegrowane ze specjalistycznym oprogramowaniem, oraz wykorzystują sprawdzone materiały eksploatacyjne. Markem-Imaje należy do amerykańskiej grupy Dover Corporation.

Wizja firmy

Łączyć i chronić produkty od chwili ich
wyprodukowania, do momentu aż trafią do rąk konsumenta,
wzmacniać zaufanie i pewność marek producentów
na całym świecie.

850
inżynierów
41
biur w 28 krajach
280
partnerów
na całym świecie

Dlaczego warto wybrać rozwiązania Markem-Imaje?

Optymalizacja urządzeń

Rozwój twojej sprzedaży oraz dystrybucji Twoich produktów uzależniony jest od poprawnego, czytelnego kodu na odpowiednim opakowaniu.

  • Markem-Imaje dostarcza urządzenia najlepsze w swojej klasie – drukarki, znakowniki, oprogramowanie materiały oraz usługi serwisowe, dzięki którym możesz zmaksymalizować całkowitą efektywność urządzeń (OEE) i zmniejszyć koszty eksploatacji.
  • Dzięki naszym usługom, zwiększysz wydajność Twojej linii produkcyjnej oraz zminimalizujesz czas przestoju, a zaoszczędzony czas i energię będziesz mógł przeznaczyć na inne kluczowe aspekty Twojej działalności.

 

Zwiększenie wydajności, redukcja kosztów i czasu przestojów w produkcji

 

Szeroki wybór

skorzystaj z najszerszej oferty urządzeń do znakowania i kodowania, oprogramowania oraz materiałów eksploatacyjnych. Wybierz najbardziej odpowiednie rozwiązania dostosowane do wszystkich etapów produkcji i opakowań (jednostkowych, kartonów zbiorczych oraz palet).

Wyszukaj produkt Markem-Imaje