SQUIX MT z wyśrodkowanym prowadzeniem materiału

Model SQUIX MT, z wyśrodkowanym prowadzeniem materiału i separatorem, przeznaczony jest do nadruków jednostronnych na materiałach tekstylnych oraz innych rodzajach etykiet lub materiale ciągłym.

 

Parametry

Cab SQUIX MT występuje w trzech wersjach: -

 • SQUIX 4.3MT - rozdzielczość druku 300 dpi, prędkość druku 250 mm/sek. , szerokość druku do 108,4 mm.; zastosowana w tym modelu głowica drukująca ma podwyższoną trwałość, z uwagi na przeznaczenie do pracy w trudnych warunkach, w trybie bezpośrednego druku termicznego. 
 • SQUIX 4 MT - rozdzielczość druku 300 dpi, prędkość 300 mm/sek., szer. druku do 105,7 mm.
 • SQUIX 4 MT - rozdzielczość druku 600 dpi, prędkość 150 mm / sek., szer. druku do 105,7 mm.

Dostępne są różne szerokości wałków drukujących, dostosowanych do szerokości podkładu:

 • wałki drukujące z powłoką z syntetycznej gumy zapewniające bardzo dokładne wydruki dostępne są w trzech wymiarach - do materiału o szer. odpowiednio do 25, 50 lub 80 mm.
 • wałek drukujący z silikonową powłoką zapewniającą wyjątkowo długą żywotność przy wyższej tolerancji drukowanego obrazu

Z modelem SQUIX MT dostępne jest liczne wyposażenie dodatkowe, jak w serii SQUIX:

 • zewnetrzny panel operatora
 • szczotka antystatyczna
 • karta pamięci SD
 • adapter do rolek z bobiną 100 mm i średnicy zewnętrznej 180 mm
 • pamięć USB
 • USB WLAN - antena prętowa zapewniająca większy zasięg w środowisku przemysłowym; parametry - GHz 802.11b/g/n + 5 GHz 802.11a/n/ac
 • adapter USB Bluetooth 
 • nóż odcinający, perforujący; układarka w stos

SQUIX MT współpracuje z nożem, nożem perforującym; dostępna jest również tacka na pocięte etykiety. Tylko w wersjach z centralnym prowadzeniem dostępna jest tzw. układarka z funkcją cięcia (nóż + układanie w stos). Przeznaczone dla materiałów o szer. od 20 do 100 mm, gramaturze od 60 do 300 g/mi grubości od 0,05 do 0,8 mm. Umożliwia cięcie odcinków od 20 do 150 mm. Wydrukowany materiał jest cięty i zbierany w stos. Gdy tylko stos osiągnie maksymalną wysokość 100 mm, drukowanie zostaje przerwane. Ograniczenia mogą wystąpić w przypadku sztywnych lub zakrzywionych materiałów. Zalecamy przetestowanie takich aplikacji u producenta.

Drukarka w specjalnej osłonie

Opcjonalnie SQUIX MT może być wyposażony w specjalną obudowę z przewodzącą powierzchnią ESD.
Wszystkie części obudowy są produkowane zgodnie z normą DIN EN 61340-5-1:2016 w celu ochrony przed ładunkami elektrostatycznymi. Odporność powierzchni zgodnie z DIN IEC 60093 ≤ 104 ohm; ładunek zmniejsza się z 1000 V do 100 V w mniej niż dwie sekundy. Osłona na zawiasach z górną płytą urządzenia (jako całość) dostarczana jest jako część zamienna.

Oprogramowanie

W programie cablabel S3 CAB koncentruje się na projektowaniu etykiet, sterowaniu drukiem i monitorowaniu wszystkich systemów znakowania CAB oraz synchronizuje rozwój urządzen i oprogramowania. Więcej na temat cablabel S3 tutaj.

Opis

W zastosowaniach wymagających dużej energii cieplnej, np. przy drukowaniu na materiałach tekstylnych, taśma termotransferowa może przyklejać się do taśmy tekstylnej. Rolka naciągowa niezawodnie oddziela taśmę od materiału.

Oprócz zastosowań tekstylnych, ze SQUIX MT można drukować również etykiety lub materiały ciągłe nawinięte na rolki. Nie ma potrzeby ustawiania szerokości etykiety poprzez przesuwanie trzpieni. Rolki drukujące dostępne są dla wąskich materiałów.

Seria SQUIX

Profesjonalne drukarki etykiet SQUIX odpowiadają wymaganiom szeregu aplikacji przemysłowych. Zostały opracowane ze stałym naciskiem na łatwą i intuicyjną obsługę oraz wysoką niezawodność.  

Mechanika druku i podstawa konstrukcyjna wykonane są z wysokiej jakości materiałów i są doskonale dopasowane pod względem kształtu i funkcji. Duży wybór urządzeń peryferyjnych i bogata oferta oprogramowania umożliwia rozwiązania specyficzne dla danego klienta.

Niezależnie od tego, czy działają w trybie wolnostojącym, w aplikacji na komputerze czy w sieci – wytrzymałe drukarki SQUIX pracują zawsze na najwyższym poziomie. Wydajny procesor zapewnia szybkie wykonywanie zadań drukowania i natychmiastowe dostarczanie etykiet.

Wróć