Usługi serwisowe

Usługi serwisowe są nieodłącznym elementem towarzyszącym urządzeniom przemysłowym. Coleman International obejmuje opieką serwisową każde rozwiązanie i urządzenie dostarczone do klienta bądź przez niego eksploatowane, niezależnie od źródła pochodzenia.
Szkolenia obsługi, okresowe przeglądy przyczyniają się do redukcji błędów operatorów i wpływają na żywotność drukarek inkjet, laserów, etykieciarek czy drukarek etykiet, podnosząc tym samym całkowitą efektywność sprzętu (OEE).
Jako profesjonaliści dzielimy się wiedzą ze swoimi klientami, udzielając stosownych wskazówek w czasie telefonicznych konsultacji technicznych bądź podczas wizyty serwisowej w zakładzie klienta.

Naprawy
i przeglądy
Konsultacje techniczne
i szkolenia
Umowy serwisowe
Zdalny konsultant

Naprawy
i przeglądy

Opieką serwisową obejmujemy urządzenia Markem-Imaje, CAB oraz Novexx. W zależności od stopnia uszkodzenia, skomplikowania instalacji, charakteru usterki i rodzaju urządzenia, dokonujemy napraw w siedzibie klienta bądź u nas w centrum serwisowym. Przed naprawą przedstawiamy szacunkowy kosztorys.

Zachęcamy również naszych klientów do dokonywania okresowych przeglądów urządzeń – wpływa to na poprawę wydajności pracy, zapobiega nieplanowanym przestojom i pozwala proaktywnie zarządzać parkiem maszynowym w zakładzie.

Wybierz producenta i dowiedz
się więcej na temat serwisu

    Zapytaj o serwis twojego urządzenia