Znakowanie i etykietowanie produktów i ich opakowań

Znakowanie i etykietowanie towarów ma ogromne znaczenie zarówno ze względów prawnych, jak i marketingowych. Warto zadbać o to, aby etykiety, które trafią na Twoje produkty, były najwyższej jakości. W Coleman dostarczymy Ci narzędzia i innowacyjne rozwiązania, dzięki którym wszystkie oznaczenia znajdujące się na Twoich wyrobach oraz opakowaniach będą prezentowały się nienagannie i dostarczą Twoim Klientom wszystkich wymaganych informacji.

W naszej ofercie znajdziesz wszystko to, co niezbędne przy etykietowaniu produktów i znakowaniu opakowań, począwszy od tuszów, a skończywszy na systemach drukujących i oprogramowaniu. Wszystkie oferowane przez nas urządzenia i rozwiązania to wyroby znakomitych producentów, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

Kompleksowa obsługa Klienta

Oprócz udostępniania Ci narzędzi i rozwiązań pomagających stworzyć lepsze i bardziej czytelne etykiety, w Coleman prowadzimy różnorodne szkolenia, które możemy dopasować do Twoich potrzeb, a także serwis techniczny, obejmujący m.in. naprawy pogwarancyjne.

Za sprawne funkcjonowanie naszej firmy odpowiadają wykwalifikowani specjaliści, którzy z przyjemnością pomogą Ci wybrać rozwiązania najlepiej dopasowane do potrzeb Twojego przedsiębiorstwa. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  • Drukarki ink jet (drukarki atramentowe) z technologią ciągłej strugi atramentu umożliwiają nadruk dowolnej informacji na róznego rodzaju powierzchniach przy użyciu szerokiej gamy atramentów. Uniwersalność sprawia, że nadają się zarówno do druku prostych, krótkich komunikatów w jednej czy dwóch liniach, jak też nadruków o wiele bardziej skomplikowanych, obszernych, zawierających kod kreskowy czy znaki graficzne.

  • Termiczne drukarki atramentowe służą do nadruków wysokiej rozdzielczości (max 600x600 dpi) kodów kreskowych, 2D, grafiki, tekstu i in. na opakowaniach jednostkowych i zbiorczych, dla linii o niskich wydajnościach lub dla producji sezonowej. Łatwe, czyste i jednocześnie przemysłowe znakowanie.

  • Drukarki laserowe przeznaczone są do trwałego znakowania najwyższej jakości z możliwością jednoczesnego znakowania i perforacji czy znakowania z dużą prędkością na dużym obszarze.

  • Drukarki termotransferowe (znakowniki termotransferowe) zapewniają wysokiej jakości znakowanie na liniach pakujących, na różnego rodzaju opakowaniach foliowych i etykietach. Spełniają wymogi nawet wyjątkowo szybkich linii produkcyjnych.

  • Systemy drukująco-etykietujące (systemy etykietowania) gwarantują precyzyjne etykietowanie produktów i opakowań. System można zintegrować z linią produkcyjną.

  • Aplikatory etykiet (etykieciarki) służą do etykietowania produktów lub opakowań zadrukowanymi już etykietami.