Drukarki ink-jet małych znaków

Kody kreskowe, skład produktu, opisy na opakowaniach – wszystkie te teksty łączy jedna cecha, czyli drukowanie bardzo małą czcionką. Dlatego, aby napisy były wysokiej jakości, wyraźne i czytelne, warto zainwestować w specjalistycznych sprzęt, czyli drukarkę małych znaków. Dodatkową zaletą tej technologii jest druk bezdotykowy, umożliwiający nanoszenie nadrku na prawie każdy rodzaj powierzchni o zróżnicowanym kształcie.

W naszej ofercie przygotowaliśmy dla Ciebie drukarki małych znaków ink-jet, które sprawią, że wykonywanie nadruków na opakowaniach i produktach stanie się znacznie szybsze i bardziej efektywne, a druk będzie najwyższej jakości.

Seria 9000 to bezdotykowe przemysłowe drukarki ink-jet (drukarki atramentowe) małych znaków firmy Markem-Imaje, przeznaczone do znakowania produktu jednostkowego lub jego opakowania.

Drukarki Ink Jet oferują najlepsze zrównoważenie parametrów technicznych i elastyczności pośród drukarek małych znaków dostępnych na rynku, zapewniając łatwą integrację w każdym środowisku produkcyjnym. Szeroka oferta zaspokoi wymagania każdej aplikacji.

Cechy drukarki ink-jet

Precyzja, wydajność, łatwość obsługi – to tylko niektóre z zalet drukarki małych znaków ink-jet. Poniżej znajdziesz jej najważniejsze cechy, które najlepiej opiszą właściwości tego wyjątkowego sprzętu:

  • technologia ciągłej strugi atramentu (CIJ - Continuous Ink Jet) sprawia, że drukarki pracują szybko i efektywnie. Nadruki stworzone metodą CIJ są również bardzo trwałe, estetyczne i czytelne;

  • drukowanie – przy pomocy drukarek ink-jet możesz nanieść na produkt lub opakowanie daty przydatności, nr partii czy zmiany, znaki logo, teksty alfanumeryczne, kody kreskowe 1D i 2D; kody QR, unikalne kody (na potrzeby akcji promocyjnych, serializacji, śledzenia przepływu produktów);

  • innowacyjna konstrukcja wymaga minimum uwagi, gwarantując trwałe znakowanie najwyższej jakości;

  • bezproblemowe uruchamianie i szybka wymiana materiałów zapewnia ciągłość procesu znakowania;

  • duży wybór materiałów eksploatacyjnych pozwala na znakowanie dowolnej informacji na każdej powierzchni;

  • specjalna drukarka dedykowana do kabli, rur i przewodów – wersja 9450 C lub 9450 EC;

  • znakowanie (wysoce) kontrastowe kolorowymi atramentami wersja 9450 C;

  • ultra szybkie algorytmy;

  • standardowe aplikacje – drukowanie daty, serii itp., 1-2 linie, z prędkością 1-3 m/sek. oraz bardziej wymagające;

  • specyficzne aplikacje jak praca w trudnych środowiskach produkcyjnych, przy dużych wydajnościach i prędkościach linii; głowice jedno- i dwudyszowe oraz systemy jedno- i dwugłowicowe.

Drukarki ink-jet są dostosowane do pracy w różnych warunkach, a przy tym niezwykle uniwersalne, dzięki czemu sprawdzą się w wielu różnych branżach!

Drukarki ink jet znajdują zastosowanie w wielu branżach

Przy użyciu drukarek małych znaków ink-jet możesz nanosić teksty na wiele różnych powierzchni, i produktów, takich jak kable, rury czy przewody, żarówki, opakowania szklane i z tworzyw sztucznych etc.. To sprawia, że ich zastosowanie jest bardzo szerokie, a nadrukowane przy ich pomocy napisy są bardzo wyraźne i trwałe. Drukarki ink-jet pomogą Ci zadbać nie tylko o jakość nadruków, lecz również estetykę oferowanych przez Ciebie produktów, co z pewnością zostanie docenione przez Twoich klientów.

Co więcej, drukarki ink-jet świetnie spiszą się zarówno w małej firmie, jak i dużym przedsiębiorstwie. Oprogramowanie i konstrukcja drukarki sprawia, że może ona wydrukować ogromne ilości komunikatów, a liczbę wydruków możesz bez problemu dopasować do swoich potrzeb. To uniwersalne urządzenie z pewnością znacznie usprawni procesy produkcyjne w Twojej firmie.

Drukarki małych znaków ink-jet to doskonałe rozwiązania dla branży: kosmetycznej, farmaceutycznej, tworzyw sztucznych, elektronicznej, motoryzacyjnej, chemicznej, budowlanej, papierniczej, meblarskiej i wielu innych. Coleman International. Jest wyłącznym przedstawicielem firmy Markem-Imaje w Polsce dla ww. wymienionych branż

Zapoznaj się z naszą ofertą – wśród naszych propozycji przygotowaliśmy dla Ciebie szeroki wybór wysokiej jakości produktów, usług i rozwiązań przydatnych każdemu przedsiębiorcy. Zapraszamy do współpracy!

Multimedia

Drukarka Markem-Imaje 9750

Drukarka Markem-Imaje 9330

9450 E Znakowanie kabli

Seria 9400