CAB GmbH

Wiodący europejski producent systemów drukowania i nakładania etykiet.

CAB GmbH to renomowany niemiecki producent drukarek etykiet, systemów drukująco-etykietujących, laserów znakujących oraz systemów etykietowania. Wyznacza nowe standardy technologiczne w opracowywaniu i produkcji urządzeń i systemów do etykietowania i znakowania. Na wysokich standardach jakości CAB polegają klienci z branż przemysłowych, sektora usług i handlu.

Motto CAB

to wspólne kształtowanie innowacji.

45
lat doświadczenia
9
zakładów produkcyjnych w 7 krajach
820
partnerów dystrybucyjnych

CAB od ponad 45 lat opracowuje i produkuje rozwiązania do znakowania produktów oraz dużą ilość akcesoriów do każdego zapotrzebowania. Asortyment produktów obejmuje drukarki etykiet, systemy drukująco-etykietujące, dyspensery etykiet i znakujące systemy laserowe. Dodatkowo, CAB dostarcza etykiety oraz taśmy termotransferowe, aby zapewnić idealny nadruk w zróżnicowanych aplikacjach. CAB, mimo iż od początku istnienia jest przedsiębiorstwem rodzinnym prowadzonym przez właściciela, jest firmą o zasięgu globalnym. Zakłady zlokalizowane w Niemczech, Francji, Ameryce Północnej i Środkowej, Azji i Afryce Południowej produkują na potrzeby rynków lokalnych. Oprócz własnych spółek zlokalizowanych na świecie, firma współpracuje z ponad 820 partnerami dystrybucyjnymi. Dzięki takiej strukturze, zapewniona jest wysoka dostępność urządzeń, części zamiennych i siły roboczej na całym świecie.

 

Know-how i produkcja na najwyższym poziomie.

 

Wszystkie mechaniczne i plastikowe elementy zastosowane w urządzeniach produkowane są w Niemczech, w zakładzie Sömmerda niedaleko Erfurtu. Zarówno park maszynowy, jak i linie montażowe zawsze wykorzystują najnowszą technologię. Metody produkcji stanowią warunek wstępny do ekonomicznej produkcji nawet bardzo złożonych systemów znakowania. Jeśli chodzi o korzystanie z urządzeń CAB, klienci oczekują długiej żywotności i 100% dostępności. Procesy drukowania i etykietowania muszą być precyzyjne i niezawodne. Intuicyjna obsługa jest kryterium kluczowym, szczególnie w przypadku częstych zmian obsługi. Na tej podstawie CAB stale rozwija pomysły i implementuje nowe technologie do rzeczywistych aplikacji. CAB nie tylko sprzedaje produkty, ale oferuje również kompleksowe doradztwo i skalowalne rozwiązania systemowe. Wszystkie kompetencje w całym łańcuchu procesów elektronicznych, mechanicznych i inżynieria oprogramowania zapewniane są w strukturach firmy CAB.

Niezawodne urządzenia na lata

Ćwierć miliona urządzeń CAB nieustannie pracuje na całym świecie. Z drukarek etykiet i systemów etykietowania CAB korzystają zarówno globalni gracze jak i małe i średnie firmy. Dane są jasne: 88% wszystkich klientów CAB stale polega na rozwiązaniach firmy rodzinnej założonej w Karlsruhe – wielu z nich od 20 lat lub dłużej. Wśród klientów CAB znajdują się m.in. takie firmy, jak Bosch, Siemens, Rossman, Krones, TRW, Motorola, Hochland, 3M, Lidl, Audi, Airbus, BMW, Jaguar, Lufthansa, L’oreal, VW, Henkel, Braun, Boeing i wiele innych.

CAB to lider branży w zautomatyzowanym i wysoce precyzyjnym etykietowaniu i największy europejski producent systemów druku etykiet.

  • CAB wyznacza kamienie milowe w rozwoju i produkcji urządzeń do znakowania poszczególnych elementów, jednostek, produktów i opakowań.
  • Jest wiodącym europejskim producentem systemów drukowania etykiet
  • Czy to motoryzacja, elektronika, logistyka, chemia, farmacja, branża tekstylna, spożywcza, handlowa czy usługowa – CAB czuje się komfortowo we wszystkich branżach.

Coleman International od ponad 20 lat jest oficjalnym partnerem firmy CAB GmbH i dystrybutorem w Polsce. Lata współpracy zaowocowały partnerskimi relacjami opartymi o zaufanie, ogromnym doświadczeniem i wiedzą pracowników działu handlowego i serwisu, dużą bazą zainstalowanych urządzeń, zarówno drukarek etykiet, jak i systemów drukująco-etykietujących Hermes. Biorąc udział w szkoleniach produktowych i serwisowych CAB, jesteśmy w stanie przekazywać naszym Klientom najlepszą aktualną wiedzę na temat rozwiązań CAB w zakresie urządzeń i oprogramowania.

Wyszukaj produkt CAB GmbH