Etykieciarki

Wybór odpowiedniej etykieciarki stanowi ogromne wyzwanie. Nadruk wykonany w wysokiej rozdzielczości świadczy o profesjonalnym podejściu firmy i przekłada się na zaufanie klientów. Urządzania do nanoszenia etykiet muszą działać wydajnie oraz precyzyjnie. Powinny być również niezwykle wytrzymałe, odporne na pył, wilgoć i inne szkodliwe czynniki. W naszej ofercie znajdziesz etykieciarki przemysłowe sprawdzające się wielu sektorach i umożliwiające znakowanie przestrzeni o różnorodnych powierzchniach oraz kształtach. Z naszych urządzeń korzystają zarówno duże globalne korporacje, jak i drobni, lokalni przedsiębiorcy i wytwórcy.

Najnowsze technologie urządzeń etykietujących

Współcześnie produkowane etykieciarki wyróżniają się zastosowaniem zaawansowanych rozwiązań wpływających na szybkość, jakość oraz dokładność druku, a także automatyzują i przyspieszają produkcję. Etykieciarki przemysłowe wyposażono w specjalny system docisku zapewniający wysoką precyzję etykietowania. Do ciekawych udogodnień zalicza się funkcja monitorowania poziomu zużycia artykułów eksploatacyjnych. Co więcej, etykieciarka, którą proponujemy, pozwala na nanoszenie etykiet z różnych stron – z boku, z góry, z przodu. Do jej zalet należy również prosta integracja z systemami używanymi w danym zakładzie, a także możliwość dostosowania prędkości urządzenia do wydajności i prędkości linii.

Jak działa i dlaczego warto wybrać etykieciarkę?

Etykieciarka służy do drukowania etykiet na dowolnych artykułach, np. na szkle, papierze, tworzywach PP, metalu, płytach MDF. Urządzenie można zintegrować z maszynami stosowanymi w trakcie produkcji. Etykieciarka charakteryzuje się nowoczesną konstrukcją. Posiada wyświetlacz i klawiaturę do wprowadzania danych, a także taśmę, napęd oraz mechanizm służący do pozycjonowania produktu. Niektóre etykieciarki wyposażono również w porty USB i Ethernet, co pozwala na integrację urządzeń w sieci i zdalne zarządzanie.

Etykieciarki przemysłowe do zadań specjalnych

Posiadamy drukarki ink-jet, które po zastosowaniu atramentu UV, chronią produkty przed sfałszowaniem. Z kolei w branżach spożywczej oraz farmaceutycznej świetnie sprawdza się drukarka wyposażona w atrament przystosowany do kontaktu ze skórą albo artykułami żywnościowymi. Natomiast w halach oraz magazynach przydają się etykieciarki przemysłowe do znakowania palet. Wyróżniają się one intuicyjną obsługą — można je również połączyć z platformami ERP oraz bazami danych.

Zastosowanie urządzeń etykietujących

Etykieciarki przemysłowe dostępne w naszym asortymencie, wyróżniają się wszechstronnością zastosowań. Są przystosowane do pracy w wielu branżach, np. w logistyce, przemyśle spożywczym (etykieciarki można zintegrować z wagą, i nanieść prawidłową wagę na etykiecie.). Etykieciarka świetnie sprawdza się również w znakowaniu podzespołów i części do samochodów. Nadaje się też do nanoszenia etykiet na artykuły elektroniczne i elektryczne. Stanowi także nieocenioną pomoc przy wykonywaniu nadruków na lekach i wyrobach medycznych. Używa się jej również do znakowania kosmetyków oraz artykułów przeznaczonych do higieny.

Wybór Etykieciarki

Wybór etykieciarek w naszym asortymencie jest na tyle szeroki, że łatwo znaleźć urządzenie najlepiej pasujące do konkretnej aplikacji. W naszej ofercie przygotowaliśmy dla Ciebie etykieciarki automatyczne, które są bardzo wydajne, uniwersalne, a przy tym niezwykle wytrzymałe. Ich ciągła i efektywna praca pomoże Ci jeszcze lepiej zorganizować proces produkcji w Twojej firmie.

Etykieciarki automatyczne dostępne w naszej ofercie

Nasze etykieciarki to urządzenia firmy Cab GmbH oraz Novexx. Obie firmy należą do światowych liderów w tej branży. Firma Cab GmbH po mistrzowsku łączy wieloletnie doświadczenie z nowymi i świeżymi pomysłami oraz wdrażaniem przemysłowych innowacji. Etykieciarki oferowane przez firmę są tego najlepszym przykładem. Wszystkie urządzenia umożliwiają nanoszenie etykiet na dowolną ściankę produktu, a także pozwalają na etykietowanie butelek, puszek oraz wielu innych rodzajów opakowań, dzięki czemu doskonale spisują się w różnych branżach.

Pomożemy w wyborze nejlepszej etykieciarki

Etykieciarki Cab GmbH są wytrzymałe, łatwe w obsłudze, a także dostosowane do pracy w trudnych warunkach, co przekłada się na ich żywotność oraz wydajność. Są to urządzenia niezawodne i precyzyjne, które sprawią, że opakowania Twoich produktów będą wyglądać profesjonalnie. Wszystkie modele zaprojektowane zostały z myślą o liniach produkcyjnych różnej wydajności. Nasi konsultanci pomogą wybrać urządzenie najlepiej odpowiadające Twoim potrzebom oraz wymaganiom aplikacji. Wyposażone są w nowoczesny panel sterujący oraz skalowalne opcje, a także interfejsy komunikacyjne umożliwiające pełną integrację z linią produkcyjną lub maszynami pakującymi.

Oprócz etykieciarek w naszej ofercie znajdziesz także inne urządzenia i rozwiązania, takie jak drukarki etykiet, systemy drukujące i aplikujące, które usprawnią proces pakowania i zarządzania produkcją.

Oferowane rozwiązanie:

Etykieciarki IXOR