Etykieciarki

Etykieciarki, czyli aplikatory etykiet, to urządzenia, które umożliwiają naniesienie etykiety na dowolny produkt podczas procesu produkcyjnego. Urządzenia takie muszą cechować się ogromną wytrzymałością mechaniczną, bardzo wysoką precyzją oraz wysoką prędkością. Tego rodzaju właściwości nie zwalniają tempa produkcji i wspierają jej wydajność. Dzięki użyciu wysokiej jakości zaawansowanych technicznie etykieciarek można szybko i bez problemu nanieść etykiety na niemal każdy rodzaj opakowania czy produktu, na różnym etapie procesu pakowania produktu.

Wybór Etykieciarki

Wybór etykieciarek w naszym asortymencie jest na tyle szeroki, że łatwo znaleźć urządzenie najlepiej pasujące do konkretnej aplikacji. W naszej ofercie przygotowaliśmy dla Ciebie etykieciarki automatyczne, które są bardzo wydajne, uniwersalne, a przy tym niezwykle wytrzymałe. Ich ciągła i efektywna praca pomoże Ci jeszcze lepiej zorganizować proces produkcji w Twojej firmie.

Etykieciarki automatyczne dostępne w naszej ofercie

Nasze etykieciarki to urządzenia firmy Cab GmbH oraz Novexx. Obie firmy należą do światowych liderów w tej branży. Firma Cab GmbH po mistrzowsku łączy wieloletnie doświadczenie z nowymi i świeżymi pomysłami oraz wdrażaniem przemysłowych innowacji. Etykieciarki oferowane przez firmę są tego najlepszym przykładem. Wszystkie urządzenia umożliwiają nanoszenie etykiet na dowolną ściankę produktu, a także pozwalają na etykietowanie butelek, puszek oraz wielu innych rodzajów opakowań, dzięki czemu doskonale spisują się w różnych branżach.

Pomożemy w wyborze nejlepszej etykieciarki

Etykieciarki Cab GmbH są wytrzymałe, łatwe w obsłudze, a także dostosowane do pracy w trudnych warunkach, co przekłada się na ich żywotność oraz wydajność. Są to urządzenia niezawodne i precyzyjne, które sprawią, że opakowania Twoich produktów będą wyglądać profesjonalnie. Wszystkie modele zaprojektowane zostały z myślą o liniach produkcyjnych różnej wydajności. Nasi konsultanci pomogą wybrać urządzenie najlepiej odpowiadające Twoim potrzebom oraz wymaganiom aplikacji. Wyposażone są w nowoczesny panel sterujący oraz skalowalne opcje, a także interfejsy komunikacyjne umożliwiające pełną integrację z linią produkcyjną lub maszynami pakującymi.

Oprócz etykieciarek w naszej ofercie znajdziesz także inne urządzenia i rozwiązania, takie jak drukarki etykiet, systemy drukujące i aplikujące, które usprawnią proces pakowania i zarządzania produkcją.

Oferowane rozwiązanie:

Etykieciarki IXOR