40 lat drukarek inkjet

przez admin

Czy wiesz, że drukarki inkjet kończą w Markem-Imaje 40 lat? 40 lat temu firma wprowadza na rynek swoją pierwszą drukarkę atramentową z ciągłą strugą atramentu, Jaime 2000. Lokalny francuski sukces zapoczątkowany przez 3 zdolnych inżynierów, wkrótce przyniósł serię wiodących modeli drukarek atramentowych rozwijanych i sprzedawanych na całym świecie. Innowacyjność, wytrwałość, doświadczenie i wreszcie wyniki czynią dziś z Markem-Imaje światowych liderów!

 

tl_files/zdjecia/AKTUALNOSCI/Email-signature-CIJ-40yr-celebration-animated-HQ.gif

 

Obecnie klienci mają do dyspozycji serię drukarek inkjet 9000, z kilkoma modelami zróżnicowanymi pod kątem zastosowań, możliwości druku i dostępnych atramentów. Co warto podkreślić, użytkownicy, którzy dbają o zrównoważony rozwój, w każdym z modeli mogą stosować atramenty i rozcieńczalniki bez MEK'u - bardziej przyjazne środowisku i operatorom, a także oszczędniejsze w eksploatacji.

Drukarka 9330 to nowoczesny inkjet, który rozszerza swoje możliwości druku wraz ze wzrostem wymagań. Polecany klientom, którzy choć dziś nie mają wielu oczekiwań odnośnie znakowania, planują rozwój swoich produktów, wzrost i rozwój produkcji, a także wzrost potrzeb odnośnie nanoszenia oznaczeń. Drukarki 9330 zapewniają przy tym całkowitą autonomię w zakresie okresowej obsługi serwisowej.  Zobacz więcej na temat modelu 9330.

Drukarki 9450 występują w kilku wariantach, zróżnicowanych ze względu na specyficzne wymagania aplikacji.  Przeznaczone do linii produkcyjnych o średnim i dużym obciążeniu, dzięki wbudowanym funkcjom pomogą w maksymalizacji całkowitej efektywności urządzeń (OEE) i poprawie wydajności produkcji; dodatkowe rozwiązania, zintegrowane z drukarką, jak Mark& Read czy Promo Coding wyposażają użytkownika w przydatne narzędzia bez konieczności angażowania zewnętrznego dostawcy. Wśród drukarek 9450 dostępny jest model na atramenty pigmentowe, model dedykowany dla producentów kabli i przewodów, model do szybkich linii dla przemysłu napojowego.  Zobacz więcej na temat modeli 9450.

Wróć