Pierwsza nagroda za kampanię "Znakowanie następnej generacji"

przez admin

Markem-Imaje zdobywa pierwszą nagrodę w kategorii Chemikalia i Przemysł w konkursie „European Excellence Award 2020” za kampanię „Znakowanie następnej generacji”.

Jak podaje Markem-Imaje, „Atramenty i tusze do znakowania produktów mogą być niebezpieczne. Aby zatrzymać używanie tanich atramentów innych firm w naszych drukarkach przemysłowych, nasza kampania „Znakowanie następnej generacji” pokazała, że to, co było wcześniej akceptowalne, teraz jest nie do pomyślenia”.

Cztery emocjonujące grafiki zmieniły sposób postrzegania „atramentów podrabianych” na korzyść atramentów Markem-Imaje, spełniających nowe oczekiwania w zakresie bezpieczeństwa, zgodności i zrównoważonego rozwoju.

Kampania skutecznie przekonała firmy różnej wielkości do ponownego rozważenia wpływu wyboru atramentu na bezpieczeństwo, zrównoważony rozwój, zgodność z przepisami i reputację marki. Poprzez podkreślenie czterech wcześniej akceptowalnych i powszechnych zachowań – palenie, brak pasów bezpieczeństwa, zaśmiecanie i pestycydy – kampania miała na celu przekonanie producentów do wyjścia poza podstawowe wymagania co do atramentów, aby sprostać potrzebom zmieniającego się rynku, który coraz częściej oczekuje więcej od produktu w zakresie bezpieczeństwa i zrównoważonego rozwoju.

tl_files/zdjecia/AKTUALNOSCI/Ink_safety_LP_header_www.png

1964 r. - Palenie było normalne.
1967 r. - Ludzie zaśmiecali środowisko bez obaw
1972 r. - nikt nie używał pasów bezpieczeństwa
1979 r. - stosowanie pestycydów było powszechne

Animacje można obejrzeć klikając w linki:

Jazda bez pasów bezpieczeństwa - bezpieczeństwo
Palenie w samolocie - chemia
Opryskiwanie ogrodów pestycydami - reguły
Pozostawianie śmieci - zrównoważony rozwój

 

Zapytaj nas o nowe atramenty Markem-Imaje, które pozwolą Ci sprostać nowym wymaganiom i być krok dalej przed konkurencją!

Wróć