SmartDate X30 teraz ze zdalnym interfejsem użytkownika

przez admin

Opcjonalny zdalny interfejs użytkownika (RUI) jest idealny dla linii produkcyjnych, które wymagają szerszego zestawu funkcji, w tym ochrony hasłem, interfejsu użytkownika internetowego lub integracji sieci wirtualnej (VNC) z maszynami pakującymi OEM. Wartością dodaną jest jednolity wygląd frontu panelu z pełną gamą rozwiązań Markem-Imaje.

 Oferując rozszerzoną funkcjonalność, nowy interfejs zdalny w drukarce SmartDate ® X30 ogranicza przestoje, odpady i ilość odrzuconych produktów, minimalizując ludzkie błędy. Osiąga się to za pomocą wielu funkcji, jak prosty podgląd wydruku i jego regulację, umożliwiającą wykrywanie martwych punktów. Prosta konfiguracja hasła online ułatwia tworzenie wielu konfigurowalnych profili, umożliwiając operatorowi natychmiastowy dostęp do wymaganych funkcji i rozpoczęcie pracy za pomocą zaledwie kilku kliknięć.

Nowy interfejs użytkownika RUI oferuje operatorom możliwość monitorowania do 5 wskaźników produkcyjnych, które można wybrać z łącznie 9 opcji, bezpośrednio na ekranie głównym, m.in. licznik wydruków lub czas cyklu drukowania. Dzięki możliwości podłączenia urządzenia zewnętrznego, istnieje możliwość korzystania z klawiatury, czytnika kodów i pamięci USB (służy do łatwego wgrywania i pobierania komunikatów).

Nowy interfejs RUI jest dostarczany ze wspornikiem i można go łatwo zamontować w dowolnym miejscu na maszynie. Prosta instalacja obejmuje również bezproblemową integrację z maszynami pakującymi OEM poprzez interfejs sieciowy lub VNC.

Więcej na temat drukarki termotransferowej do druku na linii produkcyjnej SmartDate X30 znajdziesz tutaj. 

Wróć