Wybierz unikalną jakość znakowania kartonów.

przez admin

Poprawnie oznakowane opakowanie zbiorcze to płynny przepływ produktu w całym łańcuchu logistycznym. Właściwie wydrukowany i czytelny kod kreskowy, zgodny ze światowym standardem GS1 to gwarancja przejrzystego procesu przepływu towarów.

Alternatywą do etykietowania opakowań zbiorczych jest drukowanie on line bezpośrednio na kartonie. Przemysłowa drukarka wysokiej rozdzielczości Markem-Imaje 5800 z jednej strony umożliwi wydruk kodów kreskowych, z drugiej zaś pozwoli na "opisanie" opakowania dodatkowymi informacjami, grafiką, eliminując tym samym konieczność wstępnych zadruków w drukarni.

Zaprezentowany na zdjęciu nadruk w całości został wykonany drukarką 5800, wyposażoną w 3 głowice drukujące, każda na inny kolor atramentu.

Zapytaj nas o szczegóły rozwiązania!

 

Oto co jeden z klientów mówi na temat drukarki woskowej, w tym przypadku modelu 5200 -

"Zakupiona drukarka Markem-Imaje model 5200 przeznaczona była do drukowania oznaczeń i opisów na włókninie polipropylenowej, stosowanej do produkcji półmasek filtrujących.
Drukarka ta mając bardzo dobrą jakość wydruku spełniła wszystkie nasze oczekiwania. Szybkoschnący, czarny nadruk mimo trudnego podłoża zapewnia doskonałą czytelność nawet małych i skomplikowanych znaków. Drukarka jak dotąd całkowicie bezawaryjna (po 2 latach użytkowania - przyp. admin) jest łatwa w obsłudze, nie powoduje żadnych zabrudzeń obsługi i otoczenia jak również nie produkuje żadnych chemicznych odpadów. Uważamy, że drukarka Markem-Imaje 5200 jest godna polecenia wszędzie tam, gdzie priorytetem jest jakość wydruku."
Pod opinią podpisali się Kierownik Utrzymania Ruchu, Z-ca prezesa ds. ekonomicznych oraz Prezes Zarządu

Wróć